O nas - Firma Motoryzacyjna "Ligęza" sp. z o.o.
O nas

O nas

Firma Motoryzacyjna "Ligęza" to jedno z najstarszych i najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i serwisem nowych i używanych samochodów na terenie byłego województwa jeleniogórskiego a obecnie dolnośląskiego. Początek naszej działalności sięga roku 1996 kiedy to, podpisana została umowa autoryzująca współpracę naszej firmy z General Motors Poland, krajowym przedstawicielem największego koncernu motoryzacyjnego na świecie na dystrybucję i serwis samochodów marki Opel.
We wrześniu 2005 firma nasza podpisała kolejną umowę tym razem z Chevrolet Poland na dystrybucję i serwis samochodów marki Chevrolet.


Od roku 2008 staliśmy się również autoryzowanym serwisem jak i dystrybutorem samochodów marki Subaru, która jest synonimem sprawdzonych technologii, jakości i niezawodności. Obecna gama pojazdów, jest dostosowana specjalnie do potrzeb naszych Klientów.

Salon sprzedaży posiada atrakcyjną ekspozycję modeli Subaru i gamę samochodów testowych. Nasi specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat cen, wyposażenia oraz doradzą wybrać najbardziej korzystne formy finansowania i ubezpieczenia zakupu aut marki Subaru.

Autoryzowany serwis Ligęza posiada wysoko wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Oferujemy naszym klientom usługi mechaniczne, blacharsko-lakiernicze oraz sprzedaż części zamiennych. Klienci na czas naprawy mogą skorzystać z oferty aut zastępczych. Wykonujemy kompleksowe naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i powypadkowe. W naszym serwisie można dokonać na miejscu wszystkich czynności związanych ze zgłoszeniem szkody. Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Firma Motoryzacyjna ‘’Ligęza’’ oferuje Państwu szeroki zakres produktów i usług:

·        sprzedaż samochodów nowych,

·        wycenę, odkup i sprzedaż samochodów używanych wszystkich marek,

·        usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,

·        sprzedaż części zamiennych i akcesoriów,

·        usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych,

·        myjnie samochodową,

·        sprzedaż produktów finansowych (kredyt/leasing) oraz ubezpieczeniowych,

 W nowoczesnym obiekcie prowadzona jest sprzedaż samochodów Subaru, serwis mechaniczny, serwis blacharsko-lakierniczy jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów.
Naszą załogę tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy są do Twojej dyspozycji.

Nasza placówka czynna jest przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 (serwis i części  od 8-17) a w soboty od 9-14.

Nasz obiekt mieści się w dogodnej lokalizacji, w obrębie miasta Jeleniej Góry przy drodze głównej na Karpacz. Posiadamy obszerny parking dla naszych gości.

Serdecznie zapraszamy!